Bielizna dla mężczyzny - jaką wybrać?

Chociaż bielizna męska rzadko kiedy wywołuje takie emocje jak damska i zazwyczaj nie poświęcamy jej tyle samo uwagi, nie powinniśmy o niej zapominać. Mężczyźni podobnie jak kobiety używają jej na co dzień i chcą, żeby oferowała wygodę oraz wyglądała dobrze. Poniżej przedstawiamy popularne rodzaje bielizny dla panów.

Tradycyjne slipy

Jeszcze do niedawna slipy były najbardziej popularnym typem bielizny męskiej. Wyróżniają się one prostym krojem, w którym materiał zasłania część ciała od pasa do uda, a także męskie pośladki. Majtki tego typu nie posiadają nogawek. Są też dość tanie i łatwo dostępne w sklepach. Niektórzy uważają slipy za staroświeckie, dlatego wielu młodych panów rezygnuje z ich używania. Jednak ciężko zaprzeczyć, że są wygodne i dobrze wyglądają w przypadku różnych rodzajów spodni – w tym spodni garniturowych.

Luźne bokserki

Bokserki są doceniane przez wielu panów jako bielizna męska, która oferuje najwięcej swobody i luzu. bielizna męskaPosiadają one dłuższe nogawki i guziki z przodu, przez co kojarzą się często z przewiewnymi krótkimi spodenkami. Bokserki możesz znaleźć w sklepie Piubiu.pl. Ich budowa sprawia, że nie krępują ruchów i sprawdzają się w wielu sytuacjach. Będą one odpowiednie do codziennego noszenia pod jeansami, ale z powodzeniem pełnią też rolę piżamy. Nie są jednak polecane do uprawiania sportów lub jako bielizna pod garnitur. Jeżeli wybierasz bokserki dla siebie, zwróć uwagę na materiał, z którego zostały wykonane. Syntetyczne materiały niekoniecznie zagwarantują właściwą dawkę komfortu i zdecydowanie lepiej wybierać modele uszyte z bawełny lub bawełny z niedużym dodatkiem elastanu.

Przylegające do ciała szorty

Szorty to bielizna męska, która wydaje się być najczęściej używana przez współczesnych mężczyzn. Ze względu na obecność nogawek, kojarzą się nieco z krótką wersją bokserek, ale w przeciwieństwie do nich są bardziej obcisłe. Dokładnie przylegający do skóry materiał nie powoduje jednak nieprzyjemnych odczuć, gdyż uszyte są zazwyczaj z elastycznych materiałów, które dopasowują się do kształtów ciała.

Męskie stringi

Ten rodzaj bielizny męskiej jest najmniej popularny wśród panów. Przede wszystkim dlatego, że mężczyźni wydają się nieco bardziej wrażliwi na dyskomfort niż kobiety, a miniaturowe stringi potrafią nieprzyjemnie wżynać się w ciało, gdy rozmiar zostanie źle dopasowany. Dzieje się tak też w trakcie intensywnych zajęć. Mimo tego, stringi mają swoich miłośników. Ich posiadaczami są zazwyczaj panowie pewni siebie i lubiący łamać konwenanse. Lubią je również niektóre panie, dlatego z powodzeniem mogą pełnić rolę bielizny erotycznej.