Upolowałaś nieziemską kreację, która uwydatni i podkreśli Twój biust sporym dekoltem? W tym przypadku nie możesz zapomnieć o odpowiednim doborze bielizny. Biustonosz będzie odgrywał tu największą rolę, ponieważ to on będzie dbał o prezentację oraz stabilność Twojego biustu podczas imprezy. Sukienek z dekoltem jest wiele i również tyle samo znaleźć można damskich biustonoszy, które dopasować można pod konkretną kreację. Jaki zatem biustonosz warto wziąć pod uwagę na samym wstępie?

Uwydatnij kształt z biustonoszem z fiszbiną

Skoro zdecydowałaś się na sukienkę z głębokim dekoltem, główną uwagę musisz poświęcić swoim piersiom, aby w estetyczny sposób je uwydatnić oraz podkreślić. Do tego celu najczęściej polecanym rodzajem stanika jest ten z fiszbiną, gdzie dzięki mocnej konstrukcji ułożymy biust w pożądanym kształcie.

Sukienka z odkrytymi ramionami

Kreacje, które całą swoją uwagę skupiają na kobiecych ramionach oraz dekolcie są bardzo seksowne oraz zmysłowe. Jednak, aby kreacja wyglądała szykownie należy wyposażyć się w specjalny stanik bez ramiączek. W innym przypadku ramiączka stanika będą wyglądać niekorzystnie i tak naprawdę popsują cały efekt wizualny sukienki. W sklepie z damską bielizna znajdziesz biustonosz z fiszbiną, który bez pomocy pasków utrzymają Twój biust w stałej pozycji. Taki model biustonosza nazywany jest ,,bardotką’’ i najczęściej rozumie się stanik o poziomej linii górnej krawędzi. Przymocowanie biustonosza do ciała umożliwiają wbudowane zazwyczaj silikonowe paski, które ściśle przylegają do skóry.

biustonosz z fiszbinąSukienka z głębokim dekoltem

Kreacja z głębokim dekoltem to idealna propozycja sukienki wieczorowej. Na wyjątkowe wyjścia warto zadbać, aby wszystko pozostało na swoim miejscu i do tego celu warto zainwestować w specjalny biustonosz z fiszbiną o nazwie strapless. Taki model staników jest również często wykorzystywany podczas stylizacji ślubnych. Straplessy można zakupić w wersji z cieniutkimi ramiączkami lub też bez nich. Biustonosz charakteryzuje się obniżonym mostkiem, dzięki któremu biustonosz będzie dyskretnie schowany pod warstwą ubrania.

Sukienka z dekoltem w kształcie V

Kolejnym biustonoszem, który pozwoli wyeksponować Twój biust będzie model hal-cup. Górna krawędź biustonosza jest bardzo zbliżona do linii poziomej, a mostek bardziej obniżony, przez co bez obaw możesz założyć sukienkę z głębszym dekoltem w kształcie V. Stanik half-cup świetnie kształtuje biust w zgrabne kulki, zatem jeśli szukasz odpowiedniego biustonosza, który maksymalnie uwydatni Twoje wdzięki, wybierz ten model właśnie dla siebie.