Dobrze dobrana koszula męska jest wizytówką każdego modnego oraz eleganckiego mężczyzny. Wybierając ją pod męski garnitur nie należy kierować się jedynie sztywno określonymi zasadami. Podczas doboru koszuli warto pamiętać, aby zestawiając ją z innymi elementami ubioru podkreślała charakter oraz indywidualny styl użytkownika. Nie spostrzegajmy zatem koszuli jako formalny i nudny dodatek. Dla wszystkich mężczyzn, którzy poszukują eleganckiej klasycznej koszuli pod garnitur, stworzyliśmy mały poradnik, aby każdy z panów znalazł koszule stworzoną dla siebie. Zapraszamy!

Koszula pod kolor garnituru

Aby estetycznie połączyć męski garnitur wraz koszulą należy dobierać ubrania pod względem kolorystycznym. Jak wiadomo męskie garnitury w kolorze czerni nie stanowią już tak formalnego stroju wizytowego jak dawniej. Dziś panowie coraz chętniej zakładają garnitur w kolorze granatowym, szarym czy we wzorzystą modną kratę. Z tego względu klasyczna biała koszula również znalazła swoich zastępców.

Tradycyjnie

Jeśli decydujesz się na klasykę wybierz czerń garnituru wraz z białą, prostą koszulą. Z tego względu, że czerń to bardzo uniwersalny i elastyczny kolor, koszula nie musi ograniczać się jedynie do bieli i jasności. Jednak im poważniejsza okoliczność, pamiętaj, że z tego względu lepiej jest wybierać kolory stonowane jak niebieski czy beż. Jeśli wybieramy się na mniej formalne spotkania, pod spód marynarki nie zaszkodzi założyć koszulę w nieco żywszym kolorze.

Modnie

Od kilku sezonów dało się zauważyć coraz większe zainteresowanie garniturami w kolorze granatowym. Jeśli i Ty pragniesz dołączyć do tego trendu koniecznie musisz zaopatrzyć się w klasyczną białą koszulę. Oprócz tego warto łączyć ubrania dobierając kolor o kilka tonów jaśniejsze. Z tego względu koszula w kolorze delikatnego błękitu również będzie strzałem w dziesiątkę. Ta sama zasada tyczy się również innych kolorów garnituru, aby pomiędzy koszulą a męską marynarką nie tworzyć dużego kontrastu kolorystycznego.

Markowo

Jeśli cenisz sobie wysoką jakość koszul i pragniesz zainwestować w trwały element garderoby, polecamy zakup koszuli z logotypem ekskluzywnej marki. Koszula męska Tommy Hilfiger to nie tylko zwykły materiał z modną naszywką, ale przede wszystkim mocny i wytrzymały materiał. Bardzo często koszule kupione za większe pieniądze są częściej zakładane przez mężczyzn. Dlaczego? Być może pragną pochwalić się znajomością trendów, albo po prostu koszule z logotypem cenionej marki są tak komfortowe i wygodne. Koszula męska Tomyy Hilfigerto z pewnością dobra inwestycja nawet na kilka lat.