Manicure hybrydowy z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Mimo tego, że nie jest to żadna nowość, to z czasem coraz więcej kobiet decyduje się na to rozwiązanie. Lakiery hybrydowe Neonail to obecnie jedne z najczęściej wykorzystywanych produktów w tej dziedzinie. W zasadzie ciężko się temu dziwić- nieograniczone możliwości dotyczące kolory, sprawdzony skład, masa zadowolonych klientek i trwałość na wiele dni to tylko kilka zalet tych produktów.

Skąd się wzięły lakiery hybrydowe?

pastelowy manicure hybrydowyZacznijmy jednak od początku. Wiele lat temu, kobiety zakładały tipsy, niszcząc w ten sposób swoje paznokcie, ale zapewniając też niemalże idealny (jak na tamtejsze kanony) wygląd dłoni. W końcu zadbane dłonie to niemalże wizytówka każdej kobiety. Z czasem jednak wynaleziono inne, tym razem jeszcze lepsze rozwiązanie. Manicure hybrydowy, nie dość że praktycznie nie niszczy płytki paznokcia, to jeszcze zapewnia perfekcyjny wygląd i spokój od codziennego malowania paznokci, nawet na dwa tygodnie. Mało tego, całość jest prosta do przyswojenia i sporo kobiet decyduje się na to, ażeby manicure hybrydowy wykonywać samodzielnie. Lakiery hybrydowe Neonail na pewno ułatwiają to zadanie.

Manicure hybrydowy- zrób to sama!

Producent zapewnia, że po zakupie podstawowego zestawu startowego, każda pani, nawet ta które niekoniecznie posiada zdolności manualne będzie w stanie stworzyć perfekcyjny manicure. Wśród lakierów hybrydowych Neonail, każda z kobiet odnajdzie dokładnie taki kolor, jaki szuka. Po przygotowaniu płytki paznokcia, nałożeniu pokładu, właściwym osuszeniu całości pod specjalną lampą, nakładamy naszą barwę. Następnie znowu, wkładamy dłonie pod lampę. Całość powtarzamy dwa razy, malując paznokcie druga warstwą lakieru hybrydowego Neonail. Na końcu stosujemy nabłyszczającą substancję i możemy się cieszyć perfekcyjnym manicure przez okres około dwóch tygodni. Oszczędzamy w ten sposób czas oraz nerwy związane z odpryskiwaniem lakieru i nie tylko. Cały proces wykonanie manicure hybrydowego jest dziecinnie prosty i zapewne każda kobieta, która raz tego spróbowała, pozostanie wierna tej technice.