Niedrogie dodatki nie tylko na lato

Lato to okres kiedy chcemy i co ważniejsze możemy zachwycić bardziej swoją prezencją. Różnorodne wyjścia zarówno formalne, jak i w gronie przyjaciół są okazją na pokazanie się z jak najlepszej strony oraz podbudowanie swojego wizerunku. A ten w końcu buduje się cały czas.

W okresie letnim kupuje się najwięcej dodatków do odzieży, które mają podkreślić walory, gust oraz zorientowanie osoby noszącej. Kobieca biżuteria to świat sam w sobie, który z każdym rokiem staje się coraz większy.

Co wybrać?

Kolczyki srebrne z cyrkoniamiOpcji do podkreślenia i pełniejszego wyrażenia siebie w prosty sposób jest cała masa. Problem stanowi wybranie jednej rzeczy z morza dostępnych produktów. Dla przykładu kolczyki srebrne z cyrkoniami lub bez to mały gustowny dodatek, który jest w stanie szybko dopełnić niejednej kreacji – również casualowej. Dopełnienie – o tym najczęściej się zapomina. Często w przypływie zakupowego natchnienia kupuje się nie tylko za dużo, ale również za drogo. Nie chodzi oczywiście o to by ciąć niepotrzebnie koszty. W końcu biżuteria powinna odznaczać się odpowiednią jakością. Kolczyki srebrne z cyrkoniami nie są „banalnym” dodatkiem. „Klejnot” może być zwykłym szkiełkiem wszystko zależy od tego, do czego się go użyje. Kupowanie za ostatnie pieniądze drogiej i co gorsza ostentacyjnej biżuterii nie jest dobrym pomysłem. Efekt z pewnością będzie, ale nie taki jakbyśmy chcieli. Biżuteria nie musi być droga żeby zrobić różnicę. Często kupując bardzo drogie warianty narażamy się na efekt odwrotny do zamierzonego – ponieważ, do drogiej biżuterii trzeba przyjąć odpowiedni styl. Jeśli nie jest się do niego przyzwyczajonym, to staje się to od razu widoczne. Z drugiej strony informowanie wszystkich wkoło ile kosztowała dana broszka, obrączka, czy kolczyki to szczyt nietaktu.

Tanie nie znaczy gorsze

Tańsze warianty są nie tylko ekonomiczniejsze, są w modzie. Ręcznie robiona biżuteria to ostatnio hit. Z racji niewielkiej ceny można sobie pozwolić na zakup większej ilości i swobodnie eksperymentować ze swoją prezencją, w zależności od okazji, czy humoru. „Zwykłe” kolczyki srebrne z cyrkoniami mogą być elementem, który sprawi, że cała kreacja kliknie i każdy jej element będzie się wzajemnie dopełniać.

W lato warto wykorzystać liczne promocje w sklepach zarówno stacjonarnych, jak i on-line. Nigdy nie wiadomo co nam wpadnie w oczy i co może przydać się w przyszłości. Jednak pewien umiar jest potrzebny – nie warto robić z siebie wieszaka na biżuterię. Tak jak było mówione wyżej powinna być ona gustownym dodatkiem, a nie elementem głównym.