Każda para ma w swoim związku ten szczególny dzień, w którym obchodzi rocznicę poznania się, pierwszego pocałunku, czy ślubu. Niejednokrotnie ukochaną osobę chcesz obdarować upominkiem, który przypominałby, że pamiętasz o tym ważnym dla was momencie. Jednakowe filiżanki, poduszki, koszulki dla par – to jedne z prezentów, które podkreślą wyjątkowość szczególnej dla zakochanych daty.

Ważne, by pamiętać o sobie nie tylko w święta

Miłość trzeba okazywać sobie każdego dnia, nie tylko od święta, czy popularne w naszym kraju walentynki. Jednak pamięć o różnych rocznicach jest gestem ujmującym i ciągle podsycającym uczucie. Drobny upominek podarowany ukochanej osobie tego dnia będzie dobrym pomysłem. Nie musi to być cos wyszukanego, drogiego i wymyślnego. Liczy się gest, a przedmiot ten powinien przypominać ważne dla was dni.

Koszulki dla par

Dobrym i bardzo popularnym pomysłem na rocznicowy prezent są koszulki dla par (https://centrumkoszulek.pl/) z zabawnymi nadrukami lub swoim autorskim pomysłem. Idea tego rodzaju garderoby polega na tym, że motyw przewodni nawiązuje w jakiś sposób do siebie. Na przykład widnieją na niej opisy „kocham moją żonę, kocham mojego męża” lub działają na zasadzie niegdyś popularnych łańcuszków z zawieszką w kształcie złamanego serca. To sympatyczny dodatek do waszej garderoby, który możecie zakładać na wspólne wyjścia.

Zrób coś sama/sam

Jesteście wiele lat razem, dzieli was tysiące wspomnień i wspólnych chwil, które utrwalaliście na zdjęciach. Czasem historię ulatują. Doskonałym pomysłem na prezent jest swego rodzaju dziennik ze spisanymi najważniejszymi dniami waszego życia we dwoje, który przeplatany mógłby być przez fotografię. Wyobraź sobie, jaka będzie to pamiątka za kilkanaście lat. Można też w nim ciągle aktualizować dane, a być może wasza historia miłości, będzie wspaniała i niepowtarzalną pamiątką dla waszych dzieci i wnuków.

Podróż do znanych miejsc

koszulki dla parUpominek rocznicowy nie musi mieć formy namacalnej. Swoją ukochaną / swojego ukochanego możesz zabrać w podróż ścieżką waszych wspólnych, sentymentalnych miejsc. Pierwsze spotkanie, pocałunek, bycie ze sobą – na pewno pamiętacie gdzie miało to miejsce. Taka wycieczka na nowo rozbudzi w was wspomnienia i przywoła czasu, gdy w waszych brzuchach fruwały motyle. Wspomnień, wspólnych chwil, lat przebytych ze sobą trudno zmierzyć, ale warto o nich pamiętać przez drobne upominki jak koszulki dla par, poduszki, kubki, czy rzeczy, które można zrobić samemu, a które jak nic przypominają o tym co było i co nadal trwa.