Sklep z używaną odzieżą – lumpeks nie takki zły

Dzisiejszym tematem jak już sam temat wskazuje, będzie o zakupach w lumpeksie, do których często dużo osób nie chce się przyznać. Dlaczego tak się dzieje? Najczęściej dlatego, że dziewczyny nie chcą zostać odebrane jako osoby, które nie stać na zakup rzeczy typu jak markowa odzież damska. Również tyczy się to faktu, że nosimy rzeczy, które były już wcześniej używane przez innych ludzi. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy, że takie miejsce może być miejscem pełnych ‘’skarbów’’ oraz gdzie znajdą nowe rzeczy w bardzo niskich cenach i to w bardzo dobrej jakości. Dziś spróbujemy Was przekonać, że sklep z używaną odzieżą to nie obciach i że każdy może spróbować zakupów w takim sklepie.

Markowe rzeczy

markowa odzież damska

Lumpeks to miejsce przeróżnych ubrań, nawet z różnych zakątków świata. Jeśli marzy Ci się markowa odzież damska, na którą nigdy nie mogłeś sobie pozwolić, second-hand to miejsce, gdzie w bardzo okazyjnych cenach jesteś wstanie nabyć, właśnie taki rodzaj ubioru. Nie tylko ta używana, bo bardzo często zdarzają się rzeczy całkowicie nieużywane. Co więcej, znajdziesz tam markowe ubrania z nowiusieńkimi metkami, jeśli jesteś dobrym poszukiwaczem perełek. Zatem jeśli nadal twierdzisz, że bywanie w lumpeksach to obciach, nikt nie musi wiedzieć, że Twoja markowa odzież damska jest kupowana w sklepie z odzieżą używaną. Bo przecież markowe to markowe i nieważne gdzie ją zdobyłeś.

Szafiarki

Inaczej blogerki, to osoby, które nieustannie bywają w takich sklepach. Ich niesamowite stylizacje, które podziwiasz na stylowych sesjach, na których pozują, często są żywcem ściągnięte z prostego lumpeksu. Wszystko to dzięki ich kreatywności oraz umiejętności nadawania drugiego życia starym ubraniom. Potrafią w taki sposób przerobić ubranie ze sklepu z używaną odzieżą, że sama zapragniesz mieć taki ciuch we własnej szafie. W ten sposób za małe pieniądze można stworzyć niesamowite kreacje, którymi możemy inspirować innych dookoła.

Promocje

Często w takich miejscach bywają specjalne promocje, wyznaczone na odpowiedni dzień tygodnia. W lumpeksach można kupować ciuchy na wagę, a kiedy weźmiesz cztery wybrane rzeczy, możesz zmieścić się w niecałych dziesięciu złotych. W innych sklepach typu ‘’sieciówka’’ za taką liczbę ubrań możesz zapłacić grubo ponad dwieście złotych. Poza tym, gdy nastaje dzień nowej dostawy, także lumpeksy dorzucają promocje, by rzeczy lepiej się sprzedawały. Choć osobiście uważamy, że nie jest to konieczne gdy, dobra jakość ubrań, tak czy siak, sama się obroni. Zatem polecamy wizyty w secon-handach, zwłaszcza, gdy do sklepu przyjeżdża świeży towar. Warto abyś był jednym z pierwszych klientów tego dnia. Polecamy oraz życzymy udanych zakupów w ciucholandach.