Bransoletki z serii Composable marki Nomination już od początku pojawienia się na rynku wzbudziły zainteresowanie kobiet w każdym wieku. Sukces włoskiego producenta był możliwy dzięki zastosowaniu kilku prostych rozwiązań.

Prostota


Bransoletki komponowane to sposób na umożliwienie kobietom stworzenia własnej, niepowtarzalnej ozdoby na nadgarstek. Bransoletki marki Nomination to linki wykonane ze złota i stali szlachetnej połączone mechanizmem sprężynowym. Ich zestawianie i umieszczanie obok siebie na podstawie bransoletki wymagają podstawowych umiejętności manualnych tak, że żadna kobieta nie powinna  mieć z tym problemów.

Kreatywność


Komponowanie własnej bransoletki Nomination jest okazją do zabawy i szansą na stworzenie unikalnej ozdoby. Kobieta sama decyduje o tym, jaką biżuterię chce nosić na nadgarstku i ma przy tym pewność, że będzie ona całkowicie inna od bransoletek posiadanych przez koleżanki. Podczas łączenia linków ogranicza ją tylko własna wyobraźnia, a styl i rodzaj zestawianych elementów właścicielka może zmieniać w zależności od nastroju i okoliczności, w których chce założyć bransoletkę komponowaną Nomination.

nomination

Różnorodność


Podczas tworzenia własnej ozdoby, kobieta ma do wyboru ponad 2.000 wzorów linków w kolorach srebra lub złota, a także z elementami czerni, czerwieni i innych kolorów. Z wygrawerowanych liter ułoży na bransoletce imię własne lub ukochanej osoby. Do niego dołączyć może link z motywem serduszka, kokardki, gwiazdki lub koniczynki. Do wyboru ma także znaki zodiaku oraz motywy roślinne i zwierzęce. Na tym jednak nie kończy się pomysłowość twórców marki Nomination i ciągle tworzą oni nowe wzory linków do bransoletek.
Włoskiemu producentowi biżuterii udało się zainteresować swoją ofertą rzeszę kobiet na całym świecie dzięki oryginalnemu pomysłowi na spersonalizowanie swoich wyrobów. Różnorodność kolorów i kształtów elementów bransoletek połączył on z prostym sposobem ich łączenia w jedną całość. Nic więc dziwnego, że markę Nomination wiele kobiet szybko uznało za swoją ulubioną.