O kobiecej torebce mówi się wiele, często są to historie wyolbrzymione. Nie zmienia to jednak faktu, że torebki zdecydowanie towarzyszą kobietom w praktycznie wszystkich okolicznościach, dlatego tak ważne jest, aby były funkcjonalne oraz wygodne do noszenia. Wszystkie te oczekiwania spełniają torebki Vera Pelle, które stanowią nieodłączny element każdej eleganckiej czy codziennej stylizacji.

Utarło się wiele mitów na temat tego, w jaki sposób powinny być dopasowane torebki. Na dobrą sprawę nie wymagają one specjalnego traktowania względem dobierania do naszej stylizacji, o ile tylko posiadamy minimalistyczną szafę. W innym przypadku warto posiadać więcej torebek, aby móc stworzyć takie zestawienie, w którym będziemy prezentować się modnie i korzystnie.

Dlaczego skóra?

Wiele kobiet niechętnie podchodzi do tematu wykorzystania skóry naturalnej w wyrobach galanteryjnych. Nie da się jednak zaprzeczyć, ze poza kwestiami ideowymi, które współcześnie są traktowane bardzo etycznie, skóra naturalna posiada szereg właściwości czyniących z niej materiał idealny na torebkę. Mowa przede wszystkim o wytrzymałości, dzięki której torebki Vera Pelle mogą służyć kobiecie nawet kilkanaście lat, o ile tylko są prawidłowo przechowywane oraz poddawane adekwatnej konserwacji. Co więcej, skóra naturalna wygląda bardzo elegancko oraz jest przyjemna w dotyku, zwłaszcza gdy mowa o skórze cielęcej, jednej z najbardziej cenionych w wyrobach galanteryjnych. Co więcej, torebki skórzane są najbardziej uniwersalne ze wszystkich propozycji dostępnych na rynku dodatków; będą świetnie wyglądały zarówno ze stylizacją elegancką, jak również i bardziej codzienną.

Duża czy mała?

torebki vera pelleKolejnym kryterium, według którego wybieramy torebkę jest oczywiście jej rozmiar. Mowa tutaj przede wszystkim o kwestii wymiarów, które będą dla nas najbardziej funkcjonalne. Dla pań, od których w pracy wymaga się eleganckiego wyglądu sprawdzą się torebki w formie kuferków; mają one nieco większe rozmiary i bez trudu zmieszczą np. dokumenty w formacie A4, niezbędne w pracy biurowej. Z kolei na szybkie wyjścia do sklepu czy spotkanie z przyjaciółką lepiej sprawdzą się tzw. listonoszki, czyli niewielkie torebki przewieszane przez ramię, bardzo wygodne, ale mieszczące niewiele rzeczy. Dla fanek dużych rozmiarów i noszenia ze sobą sporej ilości rzeczy (np. studentek czy też młodych matek wychodzących z dziećmi) dobrym wyborem będą torebki Vera Pelle w rozmiarze XL, które nie tylko zmieszczą format A4, ale również posiadają szerokie dno, dające szansę zapakowania sporej ilości rzeczy.