Zima bez czapki? W dodatku w wykonaniu dziecka? Nic z tych rzeczy! Odpowiednia ochrona głowy przed wiatrem i mrozem jest bardzo ważna dla zachowania zdrowia. A co za tym idzie, powinna stanowić nieodzowny element jesienno-zimowych stylizacji. Na szczęście oferta producentów w tym zakresie jest bardzo szeroka, dzięki czemu noszenie czapki nie tylko zapewni należyty komfort termiczny, ale również modny wygląd – bez względu na panującą za oknem aurę.

Pompony, ach te pompony...

Hitem sezonu są pompony. Występują w przeróżnej postaci i na różnorodnych elementach codziennego ubioru. Nie powinien zatem nikogo dziwić fakt, że zaszczytne miejsce zajmują na głowach naszych dzieci, stanowiąc uzupełnienie sportowych, jak i casualowych stylizacji. Zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek! Czapka z pomponami, uzupełniona o puchową kurtkę i śniegowce, będzie stanowiła doskonałą propozycję podczas białego szaleństwa na sankach. Z kolei w towarzystwie skórzanych kozaków i eleganckiego płaszcza, okaże się strzałem w dziesiątkę na wizytowych uroczystościach. W odcieniach bladego różu czy intensywnej czerwieni dla dziewcząt, podczas gdy dla chłopców w odcieniach granatu, czerni czy ponadczasowej szarości. Zimowe czapki z pomponami kupisz na https://buff.pl/pol_m_Czapki-zimowe-1769.html.

Futerko – nie tylko na kapturze

Obok zimowych czapek z pomponami, prym wiodą modele z futerkowym obszyciem. Doskonale sprawdzające się podczas mroźnych dni, zapewniając komfort termiczny na najwyższym poziomie! W różnych opcjach do wyboru, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Co ciekawe, dają szerokie pole do tworzenia rozmaitych stylizacji. W towarzystwie nieprzemakalnej parki i kozaków z futerkowym obszyciem dla małych strojniś, a kurtki puchowej i jeansów dla chłopców.

Dla każdego, coś innego – czapki z wesołymi nadrukami

czapki zimowe

Czy pompony i futerko to jedyne, co przygotowali producenci w zakresie czapek dziecięcych? Oczywiście, że nie! Tak, jak rozmaite są oczekiwania maluchów, tak równie różnorodna oferta znajduje się na rynku. Najlepszym tego przykładem są czapki z wesołymi napisami i nadrukami, które idealnie sprawdzą się w codziennych zestawach. Doskonałe zarówno do szkoły, jak i na rodzinny wyjazd. W wielu wariantach kolorystycznych i wzorniczych do wyboru. Polecane do puchowych i pikowanych kurtek, klasycznych jeansów, ocieplanych kozaków czy botków w stylu motocyklowym. Dla każdego znajdzie się coś interesującego. Z propozycji producentów zadowolone będą zarówno przyszłe damy, jak i mali gentelmeni.