Trampki znane są nam od wielu lat. Początkowo buty te służyły żołnierzom na treningach i uważane były za pierwsze obuwie „ciche”. To właśnie charakterystyczna podeszwa z gumy zamieniła głośne obcasy, na ciche buty. Następnie trampki stały się symbolem buntu, miały wówczas zazwyczaj kolor biały. Obecnie buty te znów przeżywają swój renesans, a znaleźć je można w nowych i bardzo oryginalnych odsłonach. Niezwykle popularne stały się ostatnio trampki na koturnie. Jest to ciekawe połączenie wygodnych oraz sportowych trampków z eleganckim i kobiecym koturnem.

Cechy

trampki na koturnie

Trampki te mogą posiadać koturn zakryty, który jest prawie niewidoczny, ale odczuwalny oraz koturn, który jest wyraźnie zaznaczony. Wówczas może on być również ozdobiony modnymi obecnie ćwiekami lub frędzlami. Bardzo ważne jest to, że gumowa oraz gruba podeszwa zostaje zachowana, tak samo jak sznurowanie. Trampki na koturnie dostępne są w wielu odsłonach. Można je zdobyć w różnych kolorach oraz wzorach, dzięki czemu mogą one trafić w gusta wszystkich klientek. Należy także podkreślić, że tak duża ilość tych butów umożliwia dopasowanie ich do wielu stylizacji. Trampki na koturnie świetnie wyglądają w połączeniu z elementami ubioru stylu miejskiego. Jest to miejska elegancja, która połączona jest w wygodą. Koturny są niezwykle wygodne oraz stabilne. Mimo wysokości, kobiety nie odczuwają dyskomfortu. Cały but zawsze przylega do podłoża, dlatego też są one tak stabilne. Nic więc dziwnego w tym, że wiele kobiet chętnie decyduje się na ten rodzaj obuwia.

Możliwość zakupu

Trampki na koturnie stały się tak popularne, że znaleźć je można w niemalże każdym sklepie obuwniczym. Zanim jednak zdecydujemy się na wymarzoną parę, powinniśmy przejrzeć całą ofertę. Dlatego też nie należy zapominać o sklepach internetowych. Tam również znaleźć można ciekawe propozycje trampek na koturnie. Do każdej sprzedawanej pary dołączony jest szczegółowy opis, który pomaga w dokonaniu prawidłowego wyboru. Warto podkreślić, że buty sprzedawane w sklepach online zazwyczaj posiadają bardzo atrakcyjne ceny.